изтрито

Верижен багер KOMATSU PC 110R

обявата вече не е актуална
404
Подобни обяви
KOMATSU - PC110R
22 890 €
верижен багер
дата на производство - 2007
отработени часове - 5871м/ч
Полша, Rybnik
KOMATSU - PC 210 LC-8
77 500 €
верижен багер
дата на производство - 09/2007
отработени часове - 6891м/ч
Германия, Lübeck
KOMATSU - PC 110 R
по договаряне
верижен багер
дата на производство - 2000
отработени часове - 12000м/ч
Франция, CORCELLES EN BEAOJOLAIS
KOMATSU - PC110R-1
25 000 €
верижен багер
дата на производство - 2003
отработени часове - 4500м/ч
Италия, San Cipriano Picentino (SA)
KOMATSU - PC210-6
по договаряне
верижен багер
Испания, Leon
KOMATSU - PC340-7
по договаряне
верижен багер
Испания, Leon
KOMATSU - PC750-6
по договаряне
верижен багер
Испания, Leon
KOMATSU - PC400-5
по договаряне
верижен багер
Испания, Leon
KOMATSU - PC600-6
по договаряне
верижен багер
Испания, Leon
KOMATSU - PC 210 LC-8
по договаряне
верижен багер
мощност - 110.25 кВт
отработени часове - 5913м/ч
Германия, Grossenaspe
KOMATSU - PC360-7
68 800 US$
верижен багер
дата на производство - 10/2010
Китай, shanghai
KOMATSU - PC300-7
52 500 US$
верижен багер
дата на производство - 06/2010
Китай, shanghai