Обявата Продавам кросоувър Toyota C-HR на търг е продадена и не участва в търсенето!
Подобни обяви
Продадено
1/13
Марка:
Toyota
Модел:
C-HR
Вид:
кросоувър
Дата на производство:
2019
Първа регистрация:
2019-01-10
Пробег:
74440 км
Товароподемност:
341 кг
Нетно тегло:
1519 кг
Брутно тегло:
1860 кг
Местонахождение:
Швеция Gothenburg
Дата на публикуване:
повече от 1 месец
Номер в каталога на продавача:
7208523
Аукцион:
1
Дата на провеждане:
2024-07-22 17:14
Крайна дата:
2024-07-24 19:51
Описание
Брой врати:
5
Габаритни размери:
4.36 м × 1.795 м × 1.555 м
Двигател
Мощност:
98 к.с. (72.03 kW)
Гориво:
електро
Скоростна кутия
Вид:
автоматик
Кабина
Климатик:
Климатроник:
Подгряване на седалките:
Авторадио:
Автопилот:
Електрически стъклоповдигачи:
Електрически огледала:
Видеокамера на задна врата:
Състояние
Състояние:
употребявани
Технически преглед до:
2024-10-31
Допълнителна информация
Цвят:
сив
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostskadade.
EXTERIOR:
Flertal stenskott. Fåtal bucklor, dörruppslag, lackskador och repor.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 1
License number: CAB446
Manufacture month: listopad 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2018, 3008, 4480, 6151, 7439 senast 2024-06-26
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 86 g/km
Tax weight: 1 510 kg
Max trailer weight: 725 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
1.8 HSD
2019
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VAT